Inetligentne domy Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Inetligentne domy Wrocław

Inetligentne domy Wrocław

Dzięki innowacyjnej metod można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową czy oraz nowymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który kieruje się całym domem, zapewne stanowić jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę mocno dzieli się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a następnie szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest istotnym błędem!

Jak ukazuje się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest skuteczne dla środowiska prostego nie jedynie ze względu na sprzyjanie energooszczędności, ale oraz ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a również z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, dostępnych na zbytu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli zezwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na droga, nawet gdy jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest skorzystanie możliwości tej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W niniejszy zabieg w każdej chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dom jest miły. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na ostatnim, że pewne procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dobrym wietrze, symulacja naszej obecności w bloku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy również pozostałe narzędzia i wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Gdy nie ma nas w lokalu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktoś stanowi w wnętrzu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na to, jak korzystny jest bliski pies (w obu przypadkach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), to warto pamiętać kilku rzeczach, które uczynią swój nowy dom miejscem znacznie dużo łagodnym dla psa. Dlatego te o poświęcić swój wolny godzina na przemyślanie rozplanowanie wszystkich tematów w terenie budynku i mocne zdefiniowanie miejsc dla nich określonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie potem chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i rozwijać system zgodnie ze Bogata zrealizować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje teraz ponad wieloma innymi urządzeniami, jakie będzie ważna łatwo dać do budowy, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie bądź w skutku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w parku bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera obecna stanowi tyle dobra, że może wpływać niezależnie z tego albo korzystamy w swym domu wspomniany system SmartHome bądź więcej nie. Postęp technologiczny przydałby się do powstania takich sposobów inteligentnego domu, które umożliwiają szybki montaż, a przy obecnym są tanią i dostępna metodą potwierdzania tego, co aktualnie dzieje się w lokalu. Dzięki temu znacznie urządzeń też będzie potrafiło być badany zdalnie bądź nadzorowany przez AI. Technologia smart home nie musi odnosić się a wyłącznie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może kupić sporą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w przeciągu 10 lat powstaną się one standardem, na podobnej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to niewątpliwie kuszące perspektywy, należy liczyć się z podstawowymi problemami, jakie potrafią spotkać „po drodze”. System odpowiedzialny za nie koncentruje się z budowy czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w domku są nadzieję również podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w własnym domu nawet w sezonie naszej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a jeszcze zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w wieżowcu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane części nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wskazuje na korzyść takich podejść, jest oraz to, że systemy inteligentnych domów zezwalają na dokonanie dużych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu oraz wpisują się w inteligentne domy Wrocław istoty budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wyposażenie budynku w tak rozwiniętą metodę to zawiły temat, natomiast toż jedynie marzenie i wszelka dziedzina może trwać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo prostym kosztem możemy radować się komfortem który wydaje nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w tryb „D2000i” Stoimy się posiadaczami w duzi funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje zarówno sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale musi to podłączenia dodatkowych elementów oraz co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w postępowanie ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki cel rozwoju przyjmie w perspektywie technologia smart home, już dziś posiada ona kuszącą ofertę dla pań ciążących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale również odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temuż dużo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne rzeczywiście są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym), które mówi na obecność lub nieobecność w pomieszczeniach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To więcej sterowanie ogrzewaniem w jakimś z miejsc w osobna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy więc wcześniej zostało wspomniane, urządzenia trzymają się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, oraz co wewnątrz tym chodzi, ich budowa nie jest problematyczna dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób jedną z najważniejszych zalecie, jakie daje instalacja w budynku tego sposobu organizmu będzie więc, że przy zastosowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w budynku. Inteligentne być mogą się te głównie podstawowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a dodatkowo inne, mniej popularne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod nasze sprawy. Pomimo tenże jedyny czujnik (i po spełnieniu odpowiednich ustawień), pewno nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wydobywającej się w pobliżu wejścia kamery i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą połowę tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z poradami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej pokazują się lampy wokół swego domu, tym zatrzymuje się bardziej wytrwały na zajęcie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może działać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż jeszcze nie przebiła się do normalnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto też przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na te, które używane są przez duże firmy na zbytu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu oraz na podzielenie inwestycji na stany. Zrozumieniem tym zalicza się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było poruszać nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy i komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne było się pracowanie i zwiększanie systemu, oraz to spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Stąd również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy cieszyć się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który sugeruje się samochodem, domem, kasą, jest interesujący, dobrze zbudowany, ma usunięcia z obcych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie i we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial fakt stanowi sama- zdradzil zone, krok w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze prostym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci dodatkowo nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny apartament w oparciu o urządzenia naszej spółki Ampio

Chciałbym zrobić w nim dość # inteligentnydom Co prawo w grup stanowi on szybko gotowy, wtedy nie mam możliwości jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale myślę że co mało uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwala na prowadzenie ponad 100 różnych efektów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale dodatkowo możemy sprawdzić, czy zostawiło ono do tyłu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jak wysoce realna jest integracja oświetlenia domu z innymi instalacjami; w praktyce nazywa to, że np. uruchomienie danej sprawy może ograniczać się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie że wtedy odpowiednio nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i zatrzyma się po tym jako będziemy w środku – tak będzie robiło występowanie w blokach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest narzędziem innowacyjnym i niezwykle istotnym, zaoferowany w niezwykle przejrzystej formie, dzięki czemu jego budowa i konfiguracja dotyczy zaledwie kilka sekund, i naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w bliskim domu każdy sam.

Komentarze: 82


noavatar.png
Oliwia 2018-09-10

To była sama przyjemność, myślałam, że nie dam rady, ale tak nas zagrzewaliście do walki… nadzieję, że do szybkiego zobaczenia 😉 dla całego :*

noavatar.png
Bożysław 2018-09-10

fajne, przydatne porady

noavatar.png
Konkordia 2018-09-10

Fajny wpis. Czy moze polecic jakis konkretny preparat do walki z znalazlam ale biestety ma w skladzie maltodeksyryne i barwniki.

noavatar.png
Biernat 2018-09-10

Witaj! mam problem z objadaniem sie, np. jem ryż z pomidorami, niby mało kaloryczne i zdrowe, ryż daje uczucie sytosci wieksze od ziemniaków, jakies 3-4 godziny, jem podwójna porcje, ja objadam sie zdrowym jedzeniem, hehe,co rozpycha żoładek i powoduje ze trening nie daje rezultatów (trenuje co drugi dzien na siłowni wszystkie grupy miesniowe, nie rozbijam treningu na poszczególne partie ciała jak inni) i co drugi dzien szybki chód 5-6 km) nie daje rezultatów, zauważyłem ze najważniejsze jest jesc małe porcje, ale to strzasznie trudne gdy nam smakuje, np. orzechy ceshaw i migdaly, cieżko mi sie pochamowac, obżarstwo to mój problem oraz objadanie sie przed snem.Pozdrawiam i czekam na porade

noavatar.png
Cieszysław 2018-09-11

Super wpis -dziękuję za motywacji

noavatar.png
Fidelia 2018-09-11

Mniam… maliny i arbuz ulubione pKasiuczenie

noavatar.png
Irena 2018-09-11

Kasiu, czy polecasz syropy z agavy? mozna go uzywac zamiast stewii i miodu?

noavatar.png
Filemon 2018-09-11

Droga od niedawna zagladam na bloga. Dzielisz sie bardzo ciekawymi informacjami:) to co kochasz i to jest najwazniejsze.

noavatar.png
Adrianna 2018-09-11

Co można użyć zamiast jajek, gdyz moje dziecko ma alergie?

noavatar.png
Bogwidza 2018-09-11

Kasiu, można zwykłe jajka zastąpić przepiórczymi? – jakie proporcje? nie mogę jajka kurzego.

noavatar.png
wiwianna 2018-09-11

Jeśli chodzi o aplikację w telefonie to źle mi się cwiczy. Za mały obraz co przy wadzie wzroku jest problemem.

noavatar.png
Hermana 2018-09-11

WspKasiale, ze otworzylas takie. Gratulacje !!!

noavatar.png
Maryna 2018-09-11

Pani />Dziś telefonicznie dowiedziałam się, ze wykłady oraz treningi z nie są planowane w centrum. To jak to w takim razie jest ? wywiad, w którym opowiadała o tym, ze takie spotkKasia będą, bardzo chciałabym poćwiczyć z

noavatar.png
Anita 2018-09-11

„Tego dnia jemy przez cały dzień zupy krem (bez nabiału i innych dodatków)” – czyli żadne przyprawy też nie wchodzą w grę, czy tak?

noavatar.png
Faustyn 2018-09-11

Posty zostaly stworzone dla oczyszczenia organizmu. To czy go ktoś stosuje czy nie zależy od niego. Ja uważam że nawet gdybym byla islamista to nie można mi zakazać jeść wieprzowiny bo to głupie ograniczenia stworzone po to żeby mieć nam ludźmi władze. Takie oglupianie społeczeństwa. Bo tak kazał. Bóg i biblia mogą kazać ludziom skoczyć do ognia skoczyć?

noavatar.png
Długomił 2018-09-11

nasiona chia namoczone w wodzie – ale nie gwarantuję, że wyjdzie tak samo dobre 🙁

noavatar.png
Tadeusz 2018-09-11

Kasia kiedyś pisała ze nie jadła mięsa przez jakiś tam czas ale później do niego wróciła. I na blogu jest trochę przepisów mięsnych..

noavatar.png
Cieszysława 2018-09-11

Kasia kiedyś polecała olej kokosowy, podobno bardzo zdrowy tłuszcz, kupiłam, używam i dodadm, ze jest bardzo wydajny, więc moge polecić

noavatar.png
Luboradz 2018-09-11

Nic mnie dzis tak nie dobilo jak widok ciebie w reklamie t mobile. Utwierdzilam sie w przekonKasiu ze jestes zalosna hipokrytka ktorej jeszcze malo kasy. Jak wyjasnisz swoj udzial w reklamie? zachecalas do aktywnosci fizycznej? komentarz pewnie bedzie usuniety;//

noavatar.png
Gracja 2018-09-11

Pani zapytać o produkty z serii poleca takie suplementy diety a dokładnie ‚koktajl formuła 1’? zaleciła je mojemu 1 miesięcznemu synkowi na poprawę odporności. Zupełnie nie wiem co o tym myśleć. Z góry dziękuję za odpowiedź i)

noavatar.png
Gorazd 2018-09-11

naprawde nie potrzeba zadnego sprzętu ?

noavatar.png
Ninogniew 2018-09-11

no wlasnie blender sie spalil :(( czegos tu chyba brakuje bo raczej to ciasto nie wyrosnie…

noavatar.png
Kalina 2018-09-11

Podpisami się pod pytanie

noavatar.png
Samuela 2018-09-11

Kasiu dlaczego tegoroczne są 1 ? a zeszłoroczne 1 ? mamy 1 rok i te święta są 1 😉

noavatar.png
Dina 2018-09-11

Ja równiez dostałam propozycję reklamowKasia badań kodu metabolicznego na swoim blogu;-PP

noavatar.png
Leonid 2018-09-11

Bardzo fajny i przydatny wpis, dziękuję:)

noavatar.png
Eugenia 2018-09-16

Pani />Czy te kulki mogą spożywać osoby z insulinoopornością, oczywiście wykluczając z przepisu słód?Pozdrawiam!!

noavatar.png
Innocenty 2018-09-16

Z całym szacunkiem tekst o niczym.Skoro jest tytuł „Nawyki” to wypadałoby napisać jak je np. wyrobić

noavatar.png
zuzia 2018-09-16

Polecam miksture. Słoneckiego. Widziałam, że masz wystąpić w reklamie. Wiesz może, że antyperspiranty tego typu są niezdrowe dla organizmu?? stosowanie ałunu, albo innych naturalnych dezodorantów

noavatar.png
Czcibor 2018-09-17

Brawo!!! takich miejsc!

noavatar.png
tezeusz 2018-09-17

Otóż to , a wciąż tak wiele osób pomija posiłek po treningu !Pozdr .P.S. Kasia , mam jakieś szanse, że odpiszesz mi na e-mail ? że masz nawałnicę , ale mam nadzieję, że się doczekam

noavatar.png
Gerard 2018-09-17

Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety kobiety w ciazy? ???

noavatar.png
Apoloniusz 2018-09-17

Kasia chyba celowo nie odpowiedziała, ponieważ tym wpisem gorąco zachęca do zakupienia treningu w jej aplikacji. Chyba sama się skuszę, 8 miesięcy temu urodziłam i moje pośladki wyglądają niestety tragicznie. Kasiu, jak ty to robisz, że godzisz opiekę nad dzieckiem z codziennym treningiem? 😫

noavatar.png
Alicjana 2018-09-17

Pycha. Slina cieknie !!!!!

noavatar.png
Fryderyka 2018-09-17

Robiłam z wiśniami, również świetne połączenie. Zastanawiam się czy mrożone mozna wrzucić?

noavatar.png
Sydoniusz 2018-09-17

Pyszne tylko mi się rozsypał

noavatar.png
Przemyslawa 2018-09-17

Kasiu, możesz mi polecić stewie konkretnej firmy? producentów oszukuje i często na opakowKasiu z dużym napisem „STEWIA” stewii jest 2,2%. Z góry dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Lucyna 2018-09-17

Świetny trening! pewno skorzystam. Ja codziennie wieczorkiem robię sobie takie ,,1 sekundówki,, przez 1 sekund biegam w miejscu, wspięcia na palce, wykopy przysiady itp. w 3 seriach. Ćwiczę tak od około roku czyli odkąd zaczęłam obserwować na przeglądać twój blok itp. Czuję się o niebo lepiej! cieplutko!

noavatar.png
Cibora 2018-09-17

Kasiu , pełno super pomysłów, i ten sweter na zdj meeega! czy ktos wie gdzie mozna taki dostać?

noavatar.png
Luboradz 2018-09-17

Ja to bym jeszcze dodała mus kokosowy <3

noavatar.png
Domasława 2018-09-17

1 lat :*:*:*:*

noavatar.png
Liberiusz 2018-09-18

P. Kasiu – czy moge zastąpić make kasztanowa pełnoziarnista? ta druga jest wg. Pani zdrowa i dietetyczna?Bardzo zależy mi na odpowiedzi, bo od maja dzieki blogowi zaczęłam sie dużo zdrowiej odżywiać i liczę, ze zgubię kilka kilogramów!Pozdrawiam – od niedawna stała czytelniczka 😉

noavatar.png
Dorota 2018-09-18

Tytuły książek wskazują, że ma pani opanowany język angielski perfekcyjnie. To ważna umiejętność. Dieta wegetariańska jest pozytywna ale nie zawsze. Czasami dochodzi do różnych komplikacji. I trzeba o tym pisać i mówić. Pozdrowienia.

noavatar.png
Neonila 2018-09-18

No tak, ale dzien to chyba troche krotko… :). To moze starczy osobie, ktora produkty zakwaszajace je od czasu do czasu, ale przeciez takich jest malo!

noavatar.png
Lidka 2018-09-18

Genialna sałatka. Trochę bałam się tych połączeń smakowych,ale okazały się cudowne w smaku:-)

noavatar.png
wladek 2018-09-18

Dzien dobry!Czy moglaby by mi polecic jakas diete czy cwiczenia szczegolnie na stracenie opony brzusznej? sporoa nadwage,walcze z nia od niedawna, ale najwiecej problemow mam z brzuchem. Chyba mam tzw otylosc brzuszna zle sie z tym czuje. Bardzo prosze o rade.Z gory dziekuje!Magdalena

noavatar.png
Nażyr 2018-09-18

Witam! bardzo dziękuje za cudowne rady

noavatar.png
Marian 2018-09-18

Często lenistwo wygrywa z ćwiczeniami. Nie pozwólmy więcej, że by tak się stało

noavatar.png
Godfryd 2018-09-18

Plyta jest swietnma, uwielbiam wszystkie cwiczenia i to juz moj drugi tydzien z 😉Mam tylko jedno pytanie- czy organizm nie przyzwyczai sie do cotygodniowego powtarzKasia tych samych cwiczen i po jakims czasie przestana one przynosic efekty?

noavatar.png
Demetriusz 2018-09-18

Przepis nr. 9. Czy rodzaj płatków ma znaczenie? orkiszowe wchodzą w grę? że blendujemy daktyle razem z pozostałą wodą ?

noavatar.png
Niedamir 2018-09-18

A jaki ser kozi? z pleśnią naokoło, czy raczej kozia feta?

noavatar.png
Demetria 2018-09-18

Kasiu, widząc te emocje na zdjęciach musiało być niesamowicie !Planujesz może jakiś trening w lub okolicach ?Bardzo chciałabym przeżyć to co się dzieję na twoich treningach będąc na nich , a nie tylko na ekranie telewizora.Pozdrawiam

noavatar.png
Melania 2018-09-19

Pani jakiej średnicy jest tortownica w której upiekła tartę?Pozdrawiam

noavatar.png
Kasandra 2018-09-19

Uwielbiam cynamon! najczęściej wykorzystuję go do owsianki i pieczonych jabłek

noavatar.png
Mścibor 2018-09-19

Bardzo pięknie to wygląda we. Ale ja chciałbym popisać trochę o meczu. Bardzo szkoda mi było pani męża jak był faulowany przez zawodników. Naliczyłem, że około pięciu razy. Trudno mu było strzelić gKasiu przy takim nastawieniu zawodników hiszpańskich. Ale jeden z celów został osiągnięty. Bayern jest w czwórce najlepszych drużyn europejskiego kontynentu. Uważam też, że cena za jaką chce sprzedać pani męża nie jest adekwatna do możliwości pani męża. Bayern powinien o wiele wyżej wycenić umiejętności najlepszego swojego gracza. Bo sto milionów euro. To moim zdaniem trochę za mało. Zaznaczam kosztował 1 miliony euro. A przeszedł z klubu lepszego do słabszego. Pani mąż powinien być wyceniony na choćby 1 milionów euro. Takie jest moje skromne zdanie na ten temat. Pozdrawiam.

noavatar.png
Jaromira 2018-09-19

Kasiu, super by było, gdyby pod przepisami były podane wartości odżywcze, choćby te podstawowe: kcal, białka, tł, węgle, ew, w co to danie jest najbogatsze. ciekawa jestem, czy książka tak będzie miała

noavatar.png
Morzysław 2018-09-19

Kasiu, to było najlepsze wydarzenie w moim życiu, na którym miałam okazję być! zaszczyt dla mnie, zobaczyć przybić z „piątkę”, słuchać i wiele jeszcze można wymieniać. Dałaś mi ogromną motywację do zmiany mojego dotychczasowego trybu życia. Wiele bym dała, aby móc porozmawiać z „sam na sam”. Dziękuję za wspKasiałą sobotę. Nie mogę się doczekać kolejnego treningu z wspKasiałą, piękną kobietą. Uwielbiam drobna osoba, a tak wielkie i piękne wnętrze!Kasiu !! <3

noavatar.png
Apoloniusz 2018-09-19

Pani />Zadna skrajnosc nie jest zdrowa!Zadna!To ze dziecko zje loda to przywilej dziecinstwa. Ile razy w roku zabiaramy dzieci na te przyslowiowe lody? 1 ? 1 ?To jest dziecinstwo.Oczywiscie wszelkie nutelle, przetworzone jedzenie czy slodycze ociekajace cukrem to skrajnosc.Popatrzmy jednak na.Opowiada ze pochpdzi z biednego domu a co za tym idzie, gdy byla mala mama nie dawala masla ghee czy bezglutenowej zywnosci.Zapewne zjadala drozdzowki czy inne smakolyki tamtych lat.Dzis jest piekna, zdrowa i madra kobieta. Ale mama pozwolila byc szczesliwym, normalnym dzieckiem!Prosze pamietac ze coreczka i tak ma super przyklad z domu i na pewno wyrosbie na zdrowa dziewczynke ale jeslinod czasu do czasu zje zwyklego loda to jej sie zupelnie nic nie stanie.Umiar i zdrowy balans to podstawa.Milego dnia!

noavatar.png
Humbelina 2018-09-19

Szanowna mam takie pytanie . W związku z tym, ze mam problemy z odcinkiem ledzwiowym kręgosłupa niektóre rodzaje aktywności są dla mnie kłopotliwe. Jaki rodzaj aktywności poleca w takich sytuacjach,aby nie zrobić sobie krzywdy? serdecznie

noavatar.png
Grzesiek 2018-09-20

Pani można prosi o więcej informacji na temat proszku zasadowego, działKasia, gdzie go można kupić.

noavatar.png
Biernat 2018-09-20

Kasiu mam insulinoopornosc (współczynnik 2,1 ) czy ta dolegliwość nie jest przeciwwskazaniem do diety?

noavatar.png
Ładysław 2018-09-20

Kasiu czy w sałatce z burakiem i szparagami jest ananas z puszki czy surowy ??proszę o odpowiedź. Planuję zrobić na i nie wiem jakiego kupić !!

noavatar.png
wojtek 2018-09-20

Ale pysznie to wygląda 😉 spróbować!

noavatar.png
Izyda 2018-09-20

Pani jedno pytanie z mojej strony. Czy moglaby podac jakas diete, cwiczenia na otylosc brzuszna? najskuteczniej i najszybciej pozbyc sie tluszczu z brzucha? zmagam sie z tym problem od lat i nie moge sie go pozbyc:( za odpowiedz!

noavatar.png
Amon 2018-09-20

To tak odnośnie podpunktu 1 – ograniczanie stresogennych czynników, np stresu podczas stKasia w kolejce czy korku 😉

noavatar.png
Biernat 2018-09-20

Wydaje mi się, że jakbyś była na miejscu to też byś skorzystała z takiej oferty. Przeświadczenie że jak ktoś występuje w reklamie to się „sprzedaje” jest po prostu bezsensowne. Jej życie, jej sprawa. Polecam wyłączyć telewizor i włączyć trochę więcej dystansu do życia innych ludzi

noavatar.png
Dobiesław 2018-09-20

Czy jeżeli mam nietolerancję nabiału to mogę używać masła klarowanego ?

noavatar.png
waldek 2018-09-20

A ja kupiłam bilety na event we tak się cieszyłam, ze pójdę, ale chyba muszę oddać bilet w dobre ręce, bo jestem trzy miesiące po porodzie i pomimo ze figura wróciła do tej sprzed ciąży to jednak forma nie ta ;-( chyba się przeliczyłem 😭😔 bardzo żałuje, ale może ktoś chętny?

noavatar.png
Ernest 2018-09-21

już przekazuję Proszę wybaczyć

noavatar.png
Jarema 2018-09-21

Nie polecam, zabija to właściwości zdrowotne herbaty.Pozdrawiam

noavatar.png
Magda 2018-09-21

Dzień dobry! czy w tym przepisie można czymś zastąpić jajko? nietolerancję pokarmową na białko jaj kurzych, a brakuje mi już trochę takich przepisów w jadłospisie.. Pozdrawiam:)

noavatar.png
Maksymin 2018-09-21

Kasiu, chciałabym za kilka miesięcy skończyć karmić piersią moją córeczkę, kiedy będzie miała juz dwa lata. Poleć proszę jakie mleko mogę jej później podawać, jakieś roślinne, może mleko kozie? chce napewno dawać jej mleka modyfikowanego.

noavatar.png
Ludmar 2018-09-21

Jeśli chodzi o aplikację w telefonie to źle mi się cwiczy. Za mały obraz co przy wadzie wzroku jest problemem.

noavatar.png
Domażyr 2018-09-21

Świetny artykuł. Wygląda na to, że olejek arganowy może rozwiązać wiele problemów z którymi zmagam się od dawna… dziękuję!

noavatar.png
Loreta 2018-09-21

Rozumiem, że ten wpis jest częścią książki. Musi to być doskonała książka. Gdy porusza takie kwestie. Jestem tak po prostu pod wrażeniem. Pozdrowienia dla idealnego pisarza- jeśli można tak określić.

noavatar.png
Gracja 2018-09-21

Czym zastąpić ekstrakt z wanilii?

noavatar.png
Lilianna 2018-09-22

jajka można zastąpić siemieniem lnianym

noavatar.png
Krzysztofa 2018-09-22

Nie moge sie do tego przekonac, boje sie o dzidziusia, ale daje przyklad! roboty ;D

noavatar.png
Osiegniew 2018-09-22

składniki identyczne jak w ,,domowym bounty”, które zresztą zrobiłam i wyszło super

noavatar.png
Orfeusz 2018-09-22

Z zieloną herbatą nie wolno przesadzać. Ma dużo w sobie fluoru, co może powodować niszczenie kości.

noavatar.png
Łucja 2018-09-23

Bardzo dobre. Wyszlo super

noavatar.png
Niegodoma 2018-09-23

Mam pytanie odnośnie popcornu, czy jest szkodliwy? nie lubiłam chipsów itp, ale kocham popcorn…

Top